O nas

DYWIDAG Conrete Technologies to jednostka biznesowa holdingu DYWIDAG, której główny obszar produkcji i sprzedaży stanowią szeroko pojęte akcesoria budowlane.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem największej ilości akcesoriów do żelbetu w Europie. 90% naszych produktów wytwarzamy w Niemczech, Francji i Polsce. Sprzedaż naszych produktów prowadzimy we współpracy z naszymi specjalistycznymi partnerami w całej Europie. Jesteśmy dumni z naszej rozbudowanej sieci dealerów i dystrybutorów oraz szerokiego asortymentu akcesoriów do betonu. Dostarczamy produkty dla budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego.

DYWIDAG Conrete Technologies działa na całym rynku europejskim. Nasze przedstawicielstwa mają swoje siedziby m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Skandynawii, Półwyspie Iberyjskim czy Polsce. Zakłady produkcyjne marek DYWIDAG Conrete Technologies znajdują się w Polsce (Gajków), Niemczech i Francji.


Główne europejskie marki produktowe należące do DYWIDAG Conrete Technologies to:


  • Arteon – systemy mocujące i podnoszące do prefabrykatów
  • Contec – systemy hydroizolacyjne
  • DYWIDAG Formites – systemy prętów gwintowanych
  • Mandelli-Setra – akcesoria budowlane (komponenty z tworzyw sztucznych i betonowe)
  • Recostal – systemy szalunków traconych i technologie zbrojeniowe
  • Technique Beton – chemia budowlana

Firma Partec została pozyskana przez holding DYWIDAG w 2019, stając się jego integralną częścią. Zakład w Gajkowie zostały przewidziany pod rozbudowę i stanowić ma siedzibę główną jednostki biznesowej DYWIDAG Conrete Technologies.Co wyróżnia DYWIDAG Conrete Technologies?


Dopasowanie do potrzeb: Reagujemy na potrzeby i wymagania rynku oraz proaktywnie promujemy zmiany i nowe sposoby myślenia.


Zorientowanie na technikę: Demonstrujemy konsekwentnie wysokie standardy kompetencji technicznych, będąc partnerem w doradztwie na każdym poziomie współpracy dla naszych klientów.


Przewodzenie: Chcemy zmieniać biznes, wpływając na zmianę naszej branży na bardziej scyfryzowaną, świadomą ekologicznie i zrównoważoną.Wizja


Helping build a better future
(DYWIDAG Conrete Technologies pomaga w budowaniu lepszej przyszłości)


Branża budowlana przekształca się pod wpływem globalnych planów, zmian demograficznych, oczekiwań klientów oraz sposobu, w jaki nasz sektor wykorzystuje zalety i możliwości, które niesie ze sobą cyfrowy świat.


W przyszłości, w której procesy budowlane i środowisko będą coraz bardziej ze sobą powiązane, łańcuch dostaw musi się dostosować, by sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie szybkości, niezawodności i współpracy.


Dostrzegamy globalne trendy i chcemy być liderem zmian. Główne kierunki rozwoju naszej branży to: budowa poza zakładem (off-site construction), zrównoważony rozwój, szczególna dbałość o środowisko naturalne i cyfryzacja.


Jesteśmy jednym zespołem o współdzielonej wizji – zapewnienia bezpieczniejszej, przewidywalnej i zrównoważonej przyszłości w cyfryzującym się biznesie budowlanym.Misja


#1 construction accessories company in Europe
(DYWIDAG Conrete Technologies to numer 1 wśród firm oferujących akcesoria budowlane w Europie)


Jak mierzymy "numer 1"?

Chcemy być odpowiedzialnym społecznie liderem w zakresie innowacji i technologii, a także generować najlepsze wyniki finansowe. Pragniemy przyciągać najlepsze talenty, będąc zarazem najlepszym partnerem do współpracy dla naszych interesariuszy.